Olenemata sellest, kas saate lisatasu olemasoleva puhkusena või kasvõi kord aastas ootamatu palgana, on vaja seda raha säästa, pidades silmas keskkonna rahalisi soove.

laenu

Enamik panku hõlmab pidevat boonustulu ajalugu ja alustavad on huvitatud nõusolekust, näiteks palgatõendid, W2-d ja algusmaksud. Finantsasutused võivad vajada ka tööandjalt kirja, milles teatatakse, et teie boonustehingud jäävad tavaliselt kehtima.

üks. Lahendage suurte soovidega fiskaal

Kuna on ahvatlev kasutada oma boonust hea erakorralise stipendiumi või stipendiumi loomiseks või pensionihindade saamiseks, on see laen kohe kätte tõenäoliselt majanduslikult mõistlikum, kui raha vajate. Need asiinid, samas kui soovi järgi kasutatud euro eest maksate teile minimaalselt dollari, mis on kompenseeritud unikaalse eest. Lisaks kasvavad minutikaardikontod tavaliselt igal aastal teie passide arvu kombineeritud soovi tõttu.

Ja algatada seada prioriteediks kõik kahjud, ostes idee suurim, kui soovite kõige põhilisemaid hindu. Pärast seda proovige parandada kulutatavat voogu uuele parimale majanduslikule tasemele, kuni see võimaldab teil teha täiesti tasulisi asju. Seejärel kaaluge sama voo kaasamist kõigile, kes töötavad, et aidata rahalisi kulutusi muudele pikaajalistele hinnasoovidele suunata.

Teine võimalus muudatuste tegemiseks on rahalise kombinatsiooni edenemine. Selleks on vaja vabaneda igasugusest edasiminekust, mille huvide voog on väiksem, ja alustada ettevõtte kontode üleviimist oma praegusel kaardil, kui soovite uusimaid edusamme. Sellegipoolest olge ettevaatlik: kuludest tulenev kombinatsioon ja uue arve käivitamine mõjutab krediidiskoori. Samuti on oluline kaaluda, milline fiskaalbossi kujundus maineka majandusnõustamisagentuuri kaudu võib samuti aidata üksikisikul teie majanduslikkust vähendada. Kuid on vaja jätkuvalt tugineda struktuurile ja alustada täiustuste jälgimist. Kui arvate, et inimene ei muutu kindlasti kaugele, otsige strateegiate erinevust.

umbes kolm. Otsige välja kõik laenuvõimalused

Teie kolledži üliõpilaste fiskaaltaseme tase võib olla pingeline, kuid kui avastate ootamatult raha, on see lihtne viis palgaplaani kiirendamiseks. Autentsed, peate varjama autentsed arved ja katkestama erakorralise stipendiumi. Seejärel kaaluge suurema osa uuest kasust laenude suunamist.

Juhul, kui praktiseerite õppelaenu kontole lisakulutusi, vähendate sooviperioodi, mille laekumine on ümmarguselt tõsine, saate rahaliselt kindlasti kiiremini läbi. Kui suudate iga 12 kuu tagant välja maksta vähemalt uue kõige lihtsama rahaküsimise, küsige mis tahes pangast, kuidas saate raha juurde harjutada. Näiteks pangaasutused paigutavad kindlasti lisaraha järgmise kuu arve jaoks, mis ei too teile kasu, saate pausid kiiremini välja maksta.

Kõik laenuvõtjad saavad jaotada naise hästi ajastatud õpilaste edenemiskulud kahenädalaste tehingute kontrollimisel. See võimaldab teil tingimata tähendada, et teete igal aastal 30 kulu, mitte mitut kulu. See võib uue arengu jooksul säästa sadu dollareid.

Kui teil pole võimalust lihtsalt boonuskulusid teenida, vähendage oma tavapärast õppelaenu, alustades lühema maksefraasiga ja refinantseerides kõiki edusamme. See võib aidata teil säästa tuhandeid elamisvajadustest, liikudes edasi ja alustada sissetulekute vabastamist rahaliste vajadustega.

neli. Kuluta Muuda elusid

Kas see muudab elusid või võib-olla hüpoteeklaenu ettevõtte kontosid, peate nende kõrvaldamiseks kasutama boonust. Selle eesmärk on vabaneda võlgnevast rahast ja alandada mis tahes hinda, et aidata teil jätkuvalt olla suurem osa kõigist raskelt võidetud tulemustest. Tavaliselt kulub selleks tunde, kuid üksikisik magab teie öise õppimise ajal paremini, kui te ei võta rahaliselt minimaalselt rikkalikke sissemakseid, mis võivad inimese teie plaanitud arveldamiselt lõksu tõmmata.

Kuna töötundide kulude vahetamine on krediidi jaoks kriitilise tähtsusega, võib peamise raha väljamaksmine aidata teil ka oma dollareid suurendada ja algatada annab pangaasutustele, mida te olete usaldusväärsete fiskaalteenuste osas, peale hiljutiste maksete katmise. Samuti saate oma võla kiiremini tasuda, kui vaatate krediitkaarti, mille esialgsed tasud on suurenenud.

Elu võib eriti kiiresti muutuda, mis on ahvatlev kõige odavama tehingu hõlpsalt avaldamiseks. Ometi oli see sageli vaid 1-2% täielikest kontodest ja see ei võta teie võlga arvesse. Vastasel juhul arutlege mitte vähem kui kõige soodsamate kulutuste üle, aga ka muudes kohtades võetavate vahendite vähendamist, et võtta tagasi raha, mis teie võlgade katteks on. See on tavaliselt keeruline, kuid see on väärt langevaid omadusi, nagu kõige kaasaegsem mobiilside või täiesti uus meetod, kui saate jõuda õigele teele, et saada eelmine rahaliselt täiesti tasuta.